לקוחות כותבים

דיוק קשתות

"שרון ניהלה ותיאמה את תהליך העבודה המורכב בין הגורמים השונים במפעל ומחוצה לו, החל משלב התכנון במחלקת ההנדסה, הגדרת תהליכי הייצור והזמנת הרכש, דרך הקמת אבי טיפוס ובדיקות האיכות וכלה בעיצוב הקו הפרסומי והפקת הקטלוגים. כמו כן עסקה שרון באיתור לקוחות חדשים משוק רשתות הDIY באירופה, כאשר לאחר מאמצים הצליחה לגייס לראשונה רשתות בעלי תפוצה רחבה כמו HORNBACH בגרמניה, KINGFISCHER ו HRG באנגליה ועוד. יש לציין שהליך פיתוח וייצור, שאורך בד"כ שנת עבודה אחת לפחות, נמשך תחת ניהולה כחצי שנה, כאשר יעד הסיום נקבע להוצאת המשלוחים הראשונים לרשת HORNBACH בגרמניה. שרון מאמינה בעבודת צוות ובעלת יכולת לרתום את הארגון כולו, לטובת עמידה במשימות שהוגדרו."
שוקי מילר
סמנכ"ל שיווק דיוק קשתות 2012-2013 - למכתב ההמלצה המלא

כתר פלסטיק

"Sharon is a very dedicated, target oriented person. Her discipline and experience gave her a wide influence in the product portfolio of the company and its integration within the different customers' requirements. Her control of master data of the company, provided her an important position within my marketing team. I believe Sharon can fulfill successfully any central marketing and corporate product management position."

Pablo Kaplan

 1986-2010  Senior Vice President Marketing


סטודיו שיינה

"לפעמים יש אנשים שמצטרפים אליך לדרך שאתה לא מבין איך לא צירפת אותם אליך מההתחלה. Sharon Bester זאת בדיוק היא. לפני חצי שנה התחלתי תהליך לווי עסקי דרך מעוף ושם חברתי לשרון. אין לתאר ואין לומר כיצד השתנו פני העסק שלי והאמת- גם הדרך הפרטית שלי. שרון בסטר - לעשות עסקים טובים יותר מאז שפתחת את הדלת לסטודיו- נפתח לי עולם חדש. לימדת אותי משפט שעזר לי להבין, להתמודד, לצמוח- "צורך = פתרון = הצלחה = צמיחה. שרון, את היית הצורך שלי. 
 חשבתי שאני יודעת הכל, שהכל בדרך הנכונה ואני רק צריכה משהו שיסדר לי את הדברים במגירות... אז חשבתי... וגיליתי שגם את חושבת- חושבת איך לעשות את הדברים נבון, נכון ומוצלח. לא יכולתי לבחור שותפה יותר טובה לדרך"

גילי לסרי

סטודיו שיינה, 15.01.2017

סטודיו אימג'ינט

"איזה כיף שזכיתי להכיר אותך
תודה על תהליך מאלף ומדהים שעברנו יחד.
בדרכך המקצועית, השקטה, הנעימה והבוטחת הבאת אותי ואת סטודיו אימג'ינט למקום חדש ואל תחילתה של דרך מעצימה ומרגשת. אנחנו נמשיך כאן בעבודה האמתית והקשה להשגת המטרות והיעדים ואני וכל הצוות איתי אופטימיים ומלאי תקוות.
תודה מקרב לב
אוהבת, תמי"

תמי רמתי סטודיו אימג'ינט, פברואר 2015

תבונה כלכלית

"שרון היקרה,
ממליצה בחום לכל בעל עסק שמרגיש שהמיקוד שלו לא מדויק או שאין לו מיקוד, להשתמש בשירותיך.
את חדה ומקצועית. מאוד מדויקת ומצליחה להכניס את הרעיונות לתוך משפטים שמבטאים את החזון והדרך בצורה הטובה ביותר.
תודה לך שרון שעזרת לי למקם את המגדלור שלי ושל העסק שלי.
באהבה והערכה גדולה,
גילה אזולאי"

גילה אזולאי

תבונה כלכלית, 21/04/2015 - תבונה כלכלית


שפית ורד פרן

כשאתה בונה עסק, אתה צריך יסודות חזקים ותכנון קדימה. שרון יקרה, תודה ששמת אותי על הרגליים! לבחון את העסק שלי דרך העיניים שלך היה מסע משובב נפש. בניתי בסיס איתן לעסק שלי כולל מיתוג ואסטרטגיה ועם תכניות גדולות לעתיד. היום אני ממוקדת ויודעת בע"פ את השלבים הבאים, דבר שחסך ממני המון זמן וכסף ! במקום להשקיע בדברים שאולי יקדמו אותי, היום אני יודעת את סדרי העדיפויות להשקעה, במינימום עלויות. את מקצועית, ממוקדת, ואין עלייך בסדר וארגון. זכיתי במנטורית להצלחה!"

ורד פרן

ורד פרן אומנות הבישול הבריא 19/05/2015

החממה לניהול נשי

"שרון מדהימה, מדוייקת. היא בעיקר לא מוותרת לי ומוציאה ממני את חלומותיי ומדייקת לי אותם למשפט.
אני נהנית מכל מפגש איתה ומפיקה ממנו רבות.
אחרי 25 שנות ניהול, החלטתי לעשות שינוי ולהביא את העוצמות שלי לידי ביטוי בליווי של בעלי עסקים. סוף כל סוף מקצוענית אמיתית נותנת לי יד רצינית בשיווק של עצמי.
ממליצה ב ע נ ק !!!"

אריאנה ישראלי

אריאנה ישראלי 12/03/2015 -החממה לניהול נשי

קובי אביב

שרון ליוותה אותי במשך כ 3 חודשים במה שהחל כהכנה לקראת מוצר חדש הקשור לתחום עיסוקי והמשיך בהבנת העסק שלי מכל הכיוונים, הפקת תוכנית שיווקית, למידת השטח ועוד.
היא אפילו המציאה את שם המוצר :)
שרון מאד יסודית, מנתחת את הסביבה, המוצר ואת העסק בצורה טובה ביותר, מגישה את הכלים היישומיים בצורה נוחה ועניינית והכי חשוב קשובה לצרכים וליכולות של בעל העסק.
אין לי ספק שהרבה קרה במשך הזמן שהיינו יחדיו, המוצר התקדם יפה, יש לי כבר תוכנית שיווקית ואני יודע בדיוק מה לעשות ומתי על מנת לפתח אותו ולהצליח ויחד עם זאת בעסק שלי חלים שינויים לטובה.
רוצה להודות לך שרון על התמיכה, ההקשבה, המקצועיות והפתיחות.
אני בטוח שמי שיבחר בך כמלווה שלו במוצרים ובעסקים יעשה את הבחירה הנכונה.
קובי אביב 0525531212"

קובי אביב

קובי אביב - טיפול בכאב ובעיות אורטופדיות 02/02/2015 


הרגישות במגע

"לשרון היקרה,

הייתה לנו היום פגישה אחרונה ומסכמת לאחר תהליך ארוך של ייעוץ מקצועי אתך. ברצוני לומר לך מכל הלב שהיה לי העונג בראשית להכיר אדם כמותך. יפת נפש. שמעבר לתמורה כספית חשוב לך מאוד לתרום מעצמך למען הזולת. מעבר לידע התאורטי וההכוונה תרמת לי בעיקר מהיחס האנושי שלך והיכולת להקשיב ולהתאים את עצמך עם הרגישות שבך ליתר צרכיו של הלקוח שעומד מולך. זאת הסיבה העיקרית להצלחה שלך ואני בטוחה שאצליח אך ורק בזכות כל המכלול שבך. אני בטוחה שכל מי שיגיע אלייך והגיע יצא נשכר מעבר לכסף ששילם. אני עכשיו מוכנה לצאת לדרך חדשה בתקוה להצליח ובהוקרה רבה על תרומתך בברכת שנה טובה ופורייה לסיום שלך חניתה"

חניתה הרגישות במגע, 01.01.2017

הקליניקה במושבה

"שרון מאד מקצועית. באה מאד מוכנה למפגש. נתנה לי גם שעורי בית שגם אני אבוא מוכן.
דיברנו על העסק שלי וגם על המתחרים, יצאתי מהפגישה עם סל של משימות אופרטיביות שאיתם אוכל למנף את הקליניקה עוד יותר.
רואים שלשרון יש ניסיון רב בליווי עסקים, גם במקצועיות וגם בתקשורת שהיתה לנו בפגישה."

איתי מנדל

איתי מנדל - רפואה סינית 20/07/2014 -הקליניקה במושבה